NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İNŞAAT MÜHENDİSİ VE MİMARLAR BOWLİNG TURNUVASI DÜZENLEDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

24 NİSAN 2018, SALI   

21

İNŞAAT MÜHENDİSİ VE MİMARLAR BOWLİNG TURNUVASI DÜZENLEDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 31.03.2017   Güncellenme Zamanı: 02.04.2017 12:39:05  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 02.04.2017 12:21:51

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi ve Mimarlar Odası Bursa Şubesi üyelerin kaynaşması için Bowling Turnuvası düzenledi. Dostluğun kazandığı turnuvada kupayı Piray Mimarlık takımı aldı.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi ve Mimarlar Odası Bursa Şubesi üyelerin kaynaşması için Bowling Turnuvası düzenledi.  Dostluğun kazandığı turnuvada kupayı Piray Mimarlık takımı aldı.

Atış Yapı sponsorluğunda Carrefour Magic World Cosmic Bowling Salonu`nda gerçekleşen turnuvada inşaat mühendisi ve mimarların oluşturduğu karma takımlar yarıştı. Beş kişilik ekiplerden oluşan 27 takımın mücadele ettiği turnuvada mühendis ve mimarlar iş hayatının dışına çıkarak eğlenme fırsatı yakaladı.

Turnuvanın sonunda İMO Bursa Şubesi Sekreter üyesi Mustafa Er ve Mimarlar Odası Bursa Şubesi Sayman üyesi İlke Çalışkan katkılarından dolayı Atış Yapı Satış Müdürü Hüseyin Testicioğlu`na plaket takdim etti. Zevkli ve heyecanlı müsabakalara sahne olan turnuvada en skorer kadın yarışmacı Hanife Erdoğan, erkek yarışmacı ise Çetin Demir oldu. 

Kıyasıya bir rekabete sahne olan turnuvada şampiyonluğu Piray Mimarlık Takımı elde ederken, ikincilik İMO Gençlik, üçüncülük ise Ustalar takımının oldu. Gecenin sonunda katılımcılar ve kazananlar hatıra fotoğrafı çektirdi. 


Okunma Sayısı: 127

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır