NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ 29. TURNUVA’NIN GALİBİ YİNE `İMO` OLDU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 HAZİRAN 2018, PAZARTESİ   

43

29. TURNUVA’NIN GALİBİ YİNE `İMO` OLDU

    Yayına Giriş Tarihi: 25.05.2017   Güncellenme Zamanı: 25.05.2017 18:20:18  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 25.05.2017 18:19:10

Geleneksel Futbol Turnuvası`nda şampiyonluk kupasının sahibi İMO Bursa Şubesi adına sahaya çıkan İnşaat Beton takımının oldu.

Geleneksel Futbol Turnuvası`nda şampiyonluk kupasının sahibi İMO Bursa Şubesi adına sahaya çıkan İnşaat Beton takımının oldu.

TMMOB Bursa İl Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen 29`uncu Geleneksel Futbol Turnuvası ve 18`nci Geleneksel Veteranlar Turnuvası, Şükrü Şankaya Tesislerinde oynanan maçlarla sona erdi. Bu yıl Makina Mühendisi Hasan Anlaş, Şehir Plancısı Alev Çetinkaya, Elektrik Mühendisi İsmail Özsuman anısına düzenlenen turnuvada mühendis, mimar ve şehir plancılarının oluşturduğu 16 takım şampiyonluk için mücadele etti.

Şampiyonluk için Ziraat Mühendisleri Odası takımı ile karşı karşıya gelen İnşaat Beton takımı 13-2`lik skorla bu yıl ki turnuvanın kazananı oldu. Turnuva sonunda kupayı havaya kaldıran İnşaat Beton takımı şampiyonluk kupasını evine götürdü.

Turnuvada Ziraat Mühendisleri Odası ikinci, Makina Dinamo üçüncü olurken, Veteran takımlarında ise Veteran Recep Şeker 1`ncilik kupasını kaldırdı.

İMO Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak, maç sonrasında takım oyuncularını tebrik ederek, dostluk ve birlikteliğin pekiştiği turnuvada kupayı almanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Başkan Albayrak, ayrıca turnuva boyunca centilmence mücadele eden tüm takımlara teşekkür etti.

 

 

 

 


Okunma Sayısı: 109

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır