NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ AKADEMİK ODA ÜYELERİNDEN BAHAR KONSERİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 HAZİRAN 2018, PAZARTESİ   

21

AKADEMİK ODA ÜYELERİNDEN BAHAR KONSERİ

    Yayına Giriş Tarihi: 26.05.2017   Güncellenme Zamanı: 26.05.2017 17:15:50  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 26.05.2017 17:09:43

Mühendis, mimar, şehir plancısı, hakim, veteriner hekim ve doktorlardan oluşan Bursa Akademik Oda Üyeleri Türk Sanat Müziği Topluluğu, 2017 Bahar konserini BAOB Oditoryum Salonu`nda gerçekleştirdi.

Bursa Akademik Oda Üyeleri Türk Sanat Müziği Topluluğu, TRT sanatçısı Mine Geçili Bitmez`in de konuk olduğu muhteşem konser ile coşturdu. 

Mühendis, mimar, şehir plancısı, hakim, veteriner hekim ve doktorlardan oluşan Bursa Akademik Oda Üyeleri Türk Sanat Müziği Topluluğu, 2017 Bahar konserini BAOB Oditoryum Salonu`nda gerçekleştirdi. Kulakların pasının silindiği, coşku dolu geceye akademik odaların temsilcileri ve üyeler katıldı. 

Türk Sanat Müziği`nin birbirinden değerli eserlerinin seslendirildiği konserde unutulmaz bir gece yaşandı. Şefliğini İnşaat Mühendisi Suat Ayan`ın yaptığı geceye konuk sanatçı olarak TRT İstanbul Radyosu sanatçısı Mine Geçili Bitmez katıldı. Bitmez`in muhteşem sesiyle mest ettiği konuklar şarkılara eşlik ederek eğlendi.

Gecenin sonunda, konuk sanatçı Bitmez`e teşekkür çiçeği veren İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak, 6 ay boyunca unutulmaz gece için hazırlanan korodaki akademik üyelerinin birer sanatçı olduğunu söyledi. Kulakların pasını silen konserde emeği geçen herkese teşekkür eden Başkan Albayrak, yeni konserleri heyecanla beklediklerini kaydetti. 

Konserin hazırlanmasında emeği geçen İMO Bursa Şube Sekreter üyesi Mustafa Er, Mimar Aytül Küçüközdemir Aydın ve Koro Şefi Suat Ayan`a sol anahtarı teşekkür plaketi verilirken Koro şefi Suat Ayan`da, kendilerine her zaman destek olan İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Yönetim Kurulu`na ve dinleyicilere teşekkür etti.

 

 


Okunma Sayısı: 93

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır