NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO BURSA ŞUBE YÖNETİMİ YENİ DSİ BÖLGE MÜDÜRÜ ÇELENK’İ ZİYARET ETTİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 MAYIS 2018, SALI   

49

İMO BURSA ŞUBE YÖNETİMİ YENİ DSİ BÖLGE MÜDÜRÜ ÇELENK’İ ZİYARET ETTİ

    Yayına Giriş Tarihi: 13.07.2017   Güncellenme Zamanı: 13.07.2017 11:36:01  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 13.07.2017 11:35:06

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şube Yönetim Kurulu, DSİ 1`nci Bölge Müdürü Hayati Çelenk`i ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şube Yönetim Kurulu, DSİ 1`nci Bölge Müdürü Hayati Çelenk`i ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Göreve yeni atanan DSİ 1`nci Bölge Müdürü Hayati Çelenk, İMO Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak, Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Mustafa Er, Sayman Üye Ayşe Asena Dişbudak, Yönetim Kurulu üyeleri Ali Kamil Goral ve Hatice Müjgan Elmas`ı makamında ağırladı. İMO Bursa Şube İş Yeri Temsilcisi ve Bölge Müdür Muavini Erdinç Kuran`ın da hazır bulunduğu ziyarette karşılıklı işbirliği çalışmaları ele alındı.

DSİ 1`nci Bölge Müdürü Çelenk`e ‘hoş geldiniz` diyen Başkan Mehmet Albayrak, İMO Bursa Şubesi`nin çalışmalarını aktardı. İMO`nun Türkiye genelinde 120 bin üyesi ile büyük bir sivil toplum kuruluşu olduğunu ifade eden Başkan Albayrak, "4 bin 100 üyeye ulaşan İMO Bursa Şubesi`nin en önemli amacı üyelere hizmet. Şube yönetimi olarak kurulduğumuz günden bu yana mesleki bilgi ve deneyimler ışığında üyelerimizin ve kentin sorunlarını kamuoyuna duyurmak için çaba sarf ediyoruz. Bu doğrultuda yerel yönetimlerimiz, kamu kurum ve kuruluşlarımızla birlikte iş birliğine önem veriyoruz. Gayemiz kent ve kentlinin yararına olan doğru uygulamaların hayata geçirilmesini sağlamak" dedi.

Başkan Albayrak, DSİ 1`nci Bölge Müdürü Çelenk`i İMO Bursa Şube`ye davet ederken, Çelenk`te Şube Yönetimine bölgede hedefledikleri çalışmaları anlattı.    

 

 

 


Okunma Sayısı: 70

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır