NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO BURSA ŞUBE YÖNETİMİ, İL BANK BÖLGE MÜDÜRÜ AYTİ’Yİ ZİYARET ETTİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 MAYIS 2018, SALI   

36

İMO BURSA ŞUBE YÖNETİMİ, İL BANK BÖLGE MÜDÜRÜ AYTİ’Yİ ZİYARET ETTİ

    Yayına Giriş Tarihi: 18.07.2017   Güncellenme Zamanı: 18.07.2017 17:34:23  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 18.07.2017 17:34:14

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, İl Bank Bölge Müdürü Ali Ekrem Ayti`ye nezaket ziyaretinde bulundu.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, İl Bank Bölge Müdürü Ali Ekrem Ayti`ye nezaket ziyaretinde bulundu.

İl Bank Bölge Müdürü Ali Ekrem Ayti, İMO Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak, Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Mustafa Er ve Şube Sekreteri Ayşegül Kebir`i makamında ağırladı. Nezaket ziyaretinde konuşan İMO Bursa Şube Başkanı Albayrak, İMO Bursa Şubesi`nin üyelerine ve kente olan sorumluluklarının bilinciyle hareket eden, çalışmalarına buna göre yön veren bir meslek örgütü olduğunu söyledi.

Yalova, Bilecik, Kütahya illerinin de kendilerine bağlı olduğunu kaydeden Başkan Albayrak, Şube faaliyetleri hakkında bilgi verdi. İMO Bursa Şubesi`nin her yıl 200`ün üzerinde yeni üyeyi bünyesine katarak büyüdüğünü ifade eden Albayrak, inşaat mühendislerinin mesleki gelişimi için eğitim ve seminerlere önem verdiklerini anlattı.  

İl Bank Bölge Müdürü Ali Ekrem Ayti de, Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerine hizmet verdiklerini belirterek, şu an 145 projenin sorumluluklarında olduğunu kaydetti. Ayti, altyapı ve üst yapı yatırımları gerçekleştirdiklerini ifade ederek yatırımların sıkı denetimlerden geçtiğini sözlerine ekledi.

İl Bank Bölge Müdürü Ali Ekrem Ayti, İMO Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak`a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek İznik Çinisi tabak hediye etti. 


Okunma Sayısı: 57

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır