NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ GENÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ, İMO BURSA ŞUBESİ’NE KATILDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 MAYIS 2018, SALI   

33

GENÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ, İMO BURSA ŞUBESİ’NE KATILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 18.07.2017   Güncellenme Zamanı: 18.07.2017 17:37:20  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 18.07.2017 17:36:51

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, yeni mezun olan ve kayıt yaptıran inşaat mühendislerine kimliklerini teslim etti.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, yeni mezun olan ve kayıt yaptıran inşaat mühendislerine kimliklerini teslim etti.

İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, Yönetim Kurulu Sayman üyesi Ayşe Asena Dişbudak ve Şube Sekreteri Ayşegül Kebir, İMO Bursa Şubesi`ne kayıt olan ve yeni kimliklerini alan inşaat mühendisleri ile bir araya geldi.

Genç inşaat mühendislerinin taleplerini alan Başkan Mehmet Albayrak, Oda üyeliğinin katkılarını ve mesleki paylaşımı anlattı. Başkan Albayrak, genç mühendislere ‘Hoş geldiniz` diyerek, Oda`nın inşaat mühendisleri için yol gösterici olduğunu belirtti.

Üyelerin mesleki gelişimi için deneyimli mühendislerin genç mühendisleri buluşturan eğitimler düzenlediklerini kaydeden Albayrak, kurslar, seminerler, teknik geziler ve sosyal aktivitelerle üyelere hizmet ettiklerini vurguladı. Başkan Albayrak, Kütahya, Yalova, Bilecik`in bağlı olduğu İMO Bursa Şubesi`nin,  4 binin üzerindeki üye sayısı ile Türkiye`nin 4`ncü büyük Şubesi olduğunu ifade etti.

Albayrak, daha sonra yeni kayıt olan üyelere kimliklerini teslim etti. 


Okunma Sayısı: 158

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır