NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ SANSARAK KANYONU`NU KEŞFETTİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 MAYIS 2018, SALI   

37

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ SANSARAK KANYONU`NU KEŞFETTİ

    Yayına Giriş Tarihi: 11.09.2017   Güncellenme Zamanı: 11.09.2017 17:14:41  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 11.09.2017 17:11:59

İnşaat Mühendisleri Odası(İMO) Bursa Şubesi, İznik`in doğal güzelliklerinden birisi olan Sansarak Kanyonu`na üyeleri ile birlikte doğa yürüyüşü düzenledi.

İnşaat Mühendisleri Odası(İMO) Bursa Şubesi, İznik`in doğal güzelliklerinden birisi olan Sansarak Kanyonu`na üyeleri ile birlikte doğa yürüyüşü düzenledi.

BAOB Yerleşkesi`nde buluşan inşaat mühendisleri, Sansarak Kanyonu`nu keşfetmenin keyfini çıkarttı. Genç ve deneyimli inşaat mühendislerini de bir araya getiren gezi de kanyonun serin sularının tadına varan üyeler,  iş ortamından uzaklaşarak meslektaşları ile kaynaşma fırsatı buldu. Sansarak Kanyonu`nun gizli kalmış güzelliğine hayran kalan inşaat mühendisleri 7 kilometrelik zorlu parkuru tamamlamanın mutluluğunu yaşadı.

Geziye ailesi ile birlikte katılan İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, bu tür etkinliklerin meslektaşların kaynaşmasına katkı sağladığını belirterek, "İznik tarihin yanı sıra doğasıyla da Bursa için değerli bir ilçemiz. İş temposunun dışında böyle bir ortamda buluşmak, meslektaşlarımızla mesleki ve teknik sorunlarımızın dışında da paylaşımda bulunmak bizim için önemli. Şube yönetimi olarak bu birliktelikleri sürdürecek çalışmalara devam edeceğiz" dedi.   

 

 

 


Okunma Sayısı: 80

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır