NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ GENÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİNE KİMLİKLERİ TESLİM EDİLDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 EYLÜL 2018, ÇARŞAMBA   

26

GENÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİNE KİMLİKLERİ TESLİM EDİLDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 18.09.2017   Güncellenme Zamanı: 18.09.2017 12:03:58  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 18.09.2017 12:01:35

Genç inşaat mühendislerine Oda üye kimliklerini teslim eden İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, “Meslekte sizi ön plana çıkartacak olan bilginiz” dedi.

Genç inşaat mühendislerine Oda üye kimliklerini teslim eden İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, "Meslekte sizi ön plana çıkartacak olan bilginiz" dedi.

BAOB Yerleşkesi`ndeki hizmet binasında yeni üyelerini ağırlayan İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, Şube Yönetim Kurulu Sayman üyesi Ayşe Asena Dişbudak, Şube Sekreteri Ayşegül Kebir, genç üyelere Şube çalışmalarını aktardılar.

Genç inşaat mühendislerine mesleki tavsiyelerde bulunan Başkan Mehmet Albayrak, diplomanın sadece yetki verdiğini söyleyerek, "Yetkiyi kullanmak için kendinizi eğitmeniz gerekir. Meslekte ve iş hayatında sizi ön plana çıkartacak olan bilginiz, daha iyi çalışmalar ortaya koymanız olacak. Katıldığınız eğitimler, seminerler ve kurslar yani her bilgi size tecrübe katar" dedi.

Şubenin kapısının her zaman kendilerine açık olduğunu belirten Başkan Albayrak, Ekim ayında gerçekleştirilecek olan ‘Deneyimli Mühendislerden Mesleki Paylaşım Günleri`ne Oda`ya kayıtlı yeni mezun tüm inşaat mühendislerini davet etti.

 

 

 


Okunma Sayısı: 202

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır