NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ GENÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİNE KİMLİKLERİ TESLİM EDİLDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

16 OCAK 2019, ÇARŞAMBA   

28

GENÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİNE KİMLİKLERİ TESLİM EDİLDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 27.10.2017 00:00   Güncellenme Zamanı: 27.10.2017 16:25:24  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 27.10.2017 16:08:00

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO)`na üye olan genç inşaat mühendisleri Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak`ın elinden kimliklerini teslim aldı.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO)`na üye olan genç inşaat mühendisleri Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak`ın elinden kimliklerini teslim aldı.

BAOB Yerleşkesi`ndeki hizmet binasında yeni üyelerini ağırlayan İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, Şube Yönetim Kurulu Sayman üyesi Ayşe Asena Dişbudak, Şube Sekreteri Ayşegül Kebir, genç üyelere Oda üye kimliklerini verdi.

Genç inşaat mühendisleri ile buluşan Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, İMO`nun Türkiye genelinde 123 bin üyeye ulaştığını belirterek, Bursa Şubesi`nde de 4 binin üzerinde üyeleri bulunduğunu kaydetti. Şube olarak çalışkan ve aktif olduklarını ifade eden Albayrak, bu noktaya gelinmesinde üyelerin katılımının önemli olduğunu vurguları.

Şube etkinliklerine katılmanın önemini anlatan Başkan Albayrak, Oda`nın mesleki bilgilerin üzerine yeni bilgiler eklemek aynı zamanda sektörü takip etmek için eğitimler düzenlediğini söyledi. Meslek etiğine dikkat çeken İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, "Mesleğinize değer vererek, iyi mühendis olmalısınız. İnşaat mühendisi ortaya çıkarttığı eserlerle anılmalı. Toplumda olumlu bir intiba bırakmalıdır. Yapılan her hata sadece sizi değil mesleğinizi ve meslektaşlarınızı da etkileyecektir. Unutulmamalı ki diploma size sadece yetki verir. Yetkiyi kullanmak için kendinizi eğitmeniz gerekir. Meslekte ve iş hayatında sizi ön plana çıkartacak olan bilginiz, eserleriniz olacaktır" dedi.

 

 

 


Okunma Sayısı: 143

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır