NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ BOWLİNG’TE YARIŞTI… ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

24 MART 2019, PAZAR   

35

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ BOWLİNG’TE YARIŞTI…

    Yayına Giriş Tarihi: 27.04.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 27.04.2018 15:00:19  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 27.04.2018 13:52:34

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şube’nin bu yıl 14’üncüsünü düzenlediği bowling turnuvasının kazananı CA Proje Mühendislik takımı oldu.

İZOMET sponsorluğunda Anatolium Rainbowl Bowling`te düzenlenen turnuvaya 24 takım katıldı. Dostluk içerisinde geçen turnuva, çekişmeli ve heyecanlı müsabakalara sahne oldu.

Kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı turnuvada birinciliği CA Proje Mühendislik takımı elde ederken, İZOMET ikinci, Börü takımı ise 3. oldu. Dereceye giren takımlara ödülleri İMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından verildi. Ayrıca turnuvada kadın ve erkek kategorilerinde en fazla skor yapan oyunculara da madalyaları takdim edildi.

Ödül töreninde konuşan İMO Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak turnuvaya katılan ve centilmence yarışan tüm takımlara teşekkür etti. Keyifli organizasyonlarla güzel bir birliktelik örneği sergilediklerini ifade eden Albayrak, mesleki anlamda yapılan etkinliklerin yanında böyle sosyal etkinliklerle de İMO ailesini bir araya getireceklerini sözlerine ekledi. Gece sonunda turnuvanın sponsoru İZOMET firması sahibi Cengiz Eker`e teşekkür plaketi Başkan Albayrak tarafından verildi.


Okunma Sayısı: 99

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır