NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ YENİ MEZUN MÜHENDİSLER KARTLARINI ALDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

25 MART 2019, PAZARTESİ   

14

YENİ MEZUN MÜHENDİSLER KARTLARINI ALDI

    Yayına Giriş Tarihi: 04.05.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 04.05.2018 13:32:53  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 04.05.2018 09:54:37

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) her yıl olduğu gibi, yeni mezun genç inşaat mühendislerine oda kimlik kartlarını dağıttı.

  Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Yerleşkesi İMO Bursa Şubesi`nde yapılan törene İMO Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Albayrak, Yönetim Kurulu ve Gençlik Komisyonu Üyeleri ile oda kimlik kartlarını alacak genç mühendisler katıldı.

  Genç mühendislere başarılı bir çalışma hayatı dileyen Albayrak, "Ülkemizin etik değerlere sahip, hakkaniyetli çalışan, aydın gençlere ihtiyacı var. 4500`e yakın üye sayısına sahip İMO Bursa Şubesi başkanı olarak, siz gençlerin bu büyük ailenin arasına katıldığını görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Hepinize uzun ve başarılı bir iş hayatı diliyorum" dedi.

  Odanın öğrencilerin okul hayatından sonraki evi olduğunu ifade eden Albayrak, gençlerin komitelerde etkin rol almasını arzuladığını söyledi. Albayrak, İMO Bursa Şubesi olarak seminerlere, sosyal etkinliklere önem verdiklerine dikkat çekerek, bu tür faaliyetlerin oda üyeleri arasında olumlu bağlar kurulmasına yardımcı olduğunu belirtti.

  Genç üyelere oda kimlik kartları dağıtımından sonra, Başkan Albayrak, İMO Sta4cad kursu katılım belgelerini de sahiplerine takdim etti.


Okunma Sayısı: 110

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır