NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ŞAMPİYONU PENALTILAR BELİRLEDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

25 MART 2019, PAZARTESİ   

20

ŞAMPİYONU PENALTILAR BELİRLEDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 10.05.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 10.05.2018 11:12:24  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 10.05.2018 11:06:36

TMMOB Bursa İl Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen 30’uncu Geleneksel Futbol Turnuvası, Özlüce Şükrü Şankaya Tesislerinde oynanan final müsabakası ile sona erdi.

21 Mart Çarşamba günü açılışı yapılan turnuva 20 takımın katılımı ile gerçekleşti. Finale çıkan İnşaat Beton ve İnşaat Çelik takımları adına yakışır bir final maçı oynayarak izleyenlere de büyük heyecan yaşattılar. 4-4 tamamlanan maçın normal süresinin ardından seri penaltı atışları ile 7-6 turnuva şampiyonu, İMO Bursa Şubesi adına sahaya çıkan İnşaat Beton Takımı oldu. Turnuva ikincisi İnşaat Çelik Takımı olurken 3`lük derecesini elde eden takım ise Makina Kaynak oldu.

İMO Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak, maç sonrasında takım oyuncularını tebrik ederek, dostluk ve birlikteliğin pekiştiği turnuvada kupayı almanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Başkan Albayrak, ayrıca turnuva boyunca centilmence mücadele eden tüm takımlara teşekkür etti.

Kupa törenine katılan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Turnuva süresince mücadele eden tüm takımları tebrik ederek organizasyonda emeği olan herkese teşekkür etti.


Okunma Sayısı: 95

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır