NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO BURSA ŞUBE’DEN HAİN SALDIRIYA KINAMA ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

24 NİSAN 2019, ÇARŞAMBA   

11

İMO BURSA ŞUBE’DEN HAİN SALDIRIYA KINAMA

    Yayına Giriş Tarihi: 04.10.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 09.10.2018 15:39:14  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 09.10.2018 15:39:03

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak, 7 askerin şehit olduğu, 2 askerinde ağır yaralı olarak kurtulduğu hain saldırı ile ilgili `Şehitlerimizin ateşi yüreğimize düştü. Aziz milletimizin başı sağolsun. Bu hain tuzağı kuran eli kanlı teröristlerin bir an önce yakalanarak cezalandırılmasını istiyoruz` dedi.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak, 7 askerin şehit olduğu, 2 askerinde ağır yaralı olarak kurtulduğu hain saldırı ile ilgili "Şehitlerimizin ateşi yüreğimize düştü. Aziz milletimizin başı sağolsun. Bu hain tuzağı kuran eli kanlı teröristlerin bir an önce yakalanarak cezalandırılmasını istiyoruz" dedi. 

Batman`ın Hasankeyf İlçesi`nde teröristlerin yola döşediği bombayı infilak ettirmesi sonucu 1`i astsubay, 6`sı uzman çavuş, 7 askerin şehit olduğu, 2 askerinde ağır yaralı olarak kurtulduğu hain saldırı ile ilgili İMO Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak`ın basın açıklaması şöyle;

Şehitlerimizin ateşi yüreğimize düştü. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde bizi bölmek ve güçsüz düşürmek için karanlık güçler yine ön plana çıktı. Bugün Batman`ın Hasankeyf İlçesi`nde PKK`lı teröristlerin hain tuzağı sonucu şehit olan yedi askerimiz hepimizin yolunu gözleği oğluydu. Tarifsiz bu acıyı ülkemize yaşatanlara asla sevinme fırsatı vermeyeceğiz. Birlik ve beraberliğimizi korumaya devam edeceğiz.

Eli kanlı terör örgütü PKK`nın bizden koparttığı 7 şehidimize Allah`tan rahmet, yakınlarına sabır, ağır yaralı olarak tedavi gören iki askerimize acil şifalar, aziz milletimize de başsağlığı diliyoruz. Bu hain tuzağı kuran eli kanlı teröristlerin bir an önce yakalanarak cezalandırılmasını istiyoruz. 

 

 

 

 

 


Okunma Sayısı: 18

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır