NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ BAŞKAN ALBAYRAK: “TEKNİK BİLGİ VE BİRİKİMİMİZLE OSB’LERİN YANINDAYIZ” ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 TEMMUZ 2019, PAZARTESİ   

35

BAŞKAN ALBAYRAK: “TEKNİK BİLGİ VE BİRİKİMİMİZLE OSB’LERİN YANINDAYIZ”

    Yayına Giriş Tarihi: 19.10.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 19.10.2018 13:27:11  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 19.10.2018 13:26:58

Uludağ Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Aydın ile bir araya gelen İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak, `Oda olarak teknik bilgi ve birikimimizle her zaman OSB`lerin yanındayız` dedi.

Uludağ Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Aydın ile bir araya gelen İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak, "Oda olarak teknik bilgi ve birikimimizle her zaman OSB`lerin yanındayız" dedi.

İMO Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak, Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Mustafa Er, Sayman Üyesi Ayşe Asena Dişbudak, Şube Sekreteri Ayşegül Özbek, Uludağ Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü`nü ziyaret etti. Uludağ OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Aydın, Bölge Koordinatörü Tanju Karasu, danışman Nurettin Avcı, Danışman Engin Bakır, Müteahhit İbrahim Adem Yaralı, İnşaat Mühendisi Cihat Suvacı ile bir araya gelen İMO Bursa Şube Yönetim Kurulu, Uludağ OSB`nin faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

İMO Bursa Şube Başkanı Albayrak da, Şube çalışmaları hakkında bilgi verirken, akademik odalar tarafından gerçekleştirilen mesleki denetimlerin projelerin kalitesini arttırdığını söyledi. Mesleki denetim için Nilüfer ve Mudanya Belediyeleri ile protokol gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Albayrak, "Oda olarak teknik bilgi ve birikimimizle her zaman OSB`lerin yanındayız. Sanayi ekonominin can damarı bu nedenle sanayi yapılarının da kalitesi önemli ve özen gösterilmesi gereken bir alan.  Yeni Deprem Yönetmeliği`nin yürürlüğe girmesiyle OSB`lerin teknik desteğe ihtiyacı olacaktır. Bu anlamda Oda olarak destek olmaya hazırız" diye konuştu. 

 


Okunma Sayısı: 105

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır