TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ İMO BURSA ŞUBESİ`NDEN 30`NCU YIL HATIRA ORMANI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

07 TEMMUZ 2020, SALI   

10

İMO BURSA ŞUBESİ`NDEN 30`NCU YIL HATIRA ORMANI

    Yayına Giriş Tarihi: 27.03.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 30.03.2019 12:08:25  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 29.03.2019 15:23:46

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, ‘Yarınlarımıza bir fidan da bizden` diyerek Ovaakça`da 30`ncu yıl Hatıra Ormanı kurdu.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, ‘Yarınlarımıza bir fidan da bizden` diyerek Ovaakça`da 30`ncu yıl Hatıra Ormanı kurdu.

İMO Bursa Şubesi`nin kuruluşunun 30`ncu yılı anısına Ovaakça`da hatıra ormanı kurdu. Şube Yönetim Kurulu üyeleri, 30`ncu yıl Hatıra Ormanı`nın ilk fidanlarını üyeler ile birlikte toprakla buluşturdu. Bursa Orman Bölge Müdürlüğü`nün katkıları ile gerçekleşen Hatıra Ormanı`nın kendileri için değerli olduğunu söyleyen İMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, ‘Yarınlarımıza bir fidan da bizden` diyerek yola çıktık. İnşaat mühendisliği demek sadece betonarme binalar yapmak demek değil. Biz yeşili ile barışık bir Bursa, bir ülke için çalışıyoruz ve bu nedenle fidanlarımızı toprakla buluşturuyoruz" dedi.

Başkan Albayrak, Hatıra Ormanımıza katkı sağlayan üyelere, Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Yetkililerine ve etkinliğe katılarak destek veren Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanı AK Parti Nilüfer Belediye Başkan Adayı Necati Şahin`e, Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri Enver Yılmaz ve Oktay Erdem`e teşekkür etti.

 

 


Okunma Sayısı: 62

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.