TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ YENİ DEPREM YÖNETMELİĞİNDE GEOTEKNİK HUSUSLAR SEMİNERİ DÜZENLENDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

07 TEMMUZ 2020, SALI   

8

YENİ DEPREM YÖNETMELİĞİNDE GEOTEKNİK HUSUSLAR SEMİNERİ DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 14.06.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 14.06.2019 14:09:06  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 14.06.2019 14:08:28

Prof. Dr. Kemal Önder Çetin`in sunumuyla Yeni Deprem Yönetmeliğinde Geoteknik Hususlar Semineri Şubemizde gerçekleştirildi.

Prof. Dr. Kemal Önder Çetin`in sunumuyla Yeni Deprem Yönetmeliğinde Geoteknik Hususlar Semineri Şubemizde gerçekleştirildi.

Yeni Deprem Yönetmeliğinde Geoteknik Hususlar Semineri, Şube Konferans Salonu`nda Prof. Dr. Kemal Önder Çetin tarafından üyelere verildi. Seminerde, Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği 2018 Işığında Yüzeysel Ve Derin Temellerin Tasarımına Kritik Bakış; 2019 Yılı İtibari İle Uygulamaya Giren Türkiye Yeni Deprem Yönetmeliği İle Uyumlu Olarak Yüzeysel Ve Derin Temeller Nasıl Tasarlanır?, Eski Yönetmeliğe Kıyasla Yeni Yönetmelikte Göze Çarpan Değişiklik Ve Yenilikler İle Geliştirilmesi Gereken Alanlar, Uygulamaları Bir Örnek Üzerinde Yüzeysel Ve Derin Temel Tasarımı Hesap Aşamaları Gösterimi, Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği 2018 Işığında Sismik Zemin Sıvılaşmasına Kritik Bakış; 2019 Yılı İtibari İle Uygulamaya Giren Türkiye Yeni Deprem Yönetmeliği İle Uyumlu Olarak Sismik Zemin Sıvılaşması Değerlendirmesi Nasıl Tasarlanır?, Eski Yönetmeliğe Kıyasla Yeni Yönetmelikte Göze Çarpan Değişiklik Ve Yenilikler İle Geliştirilmesi Gereken Alanlar, Uygulamaları Bir Örnek Üzerinde Sismik Zemin Sıvılaşması Mühendislik Hesap Aşamaları Gösterimi konuları anlatıldı.

 


Okunma Sayısı: 86

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.