TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ DAYANIŞMA GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

07 TEMMUZ 2020, SALI   

2

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ DAYANIŞMA GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 14.06.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 14.06.2019 14:16:01  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 14.06.2019 14:14:12

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi üyesi genç mühendisler geleneksel hale gelen Dayanışma Gecesi`nde bir araya geldi.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi üyesi genç mühendisler geleneksel hale gelen Dayanışma Gecesi`nde bir araya geldi.

"19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı" kapsamında İMO Bursa Şubesi Gençlik Komisyonu tarafından 17`ncisi düzenlenen Dayanışma Gecesi Altınceylan Havuzbaşı`nda gerçekleştirildi. Geceye İMO Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak ve yönetim kurulu üyeleri,  Gençlik Komisyonu Başkanı Oğuzhan Kurt ile çok sayıda genç inşaat mühendisi katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan İMO Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Albayrak böyle günlerde bir araya gelmenin önemine vurgu yaparak, geceyi düzenleyen İMO Bursa Şubesi Gençlik Komisyonuna teşekkür etti. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk`ün 19 Mayıs`ta Samsun`a çıkması ile başlayan milli mücadelenin 100`ncü yılını kutladıklarını söyleyen Albayrak, bağımsızlık mücadelesinin sonunda Cumhuriyet`in bu günlere geldiğini dile getirdi.

ALBAYRAK: "ZOR GÜNLERDEN ÇIKIŞ YOLU GENÇLİĞE HİTABE"

Genç meslektaşlarına zor zamanlarda çıkış yolunun bulmak için Atatürk`ün Gençliğe Hitabesini okumalarını ve onu rehber edinmelerini tavsiye eden Başkan Albayrak, "O`nun izinden gitmek hepimizin görevi ve ışığıdır" dedi.

İnşaat sektörünün zor günlerden geçtiğini ve birçok inşaat mühendisinin işsiz olduğunu belirten Albayrak, bu günlerin birlikte aşılacağını kaydetti. Mezun olan genç meslektaşların sayısının her geçen gün arttığına dikkat çeken Başkan Albayrak, Oda`nın ikinci bir okul olduğunu sözlerine ekledi. 

KURT: "İMO BÜYÜK BİR AİLE"

İMO Bursa Şubesi Gençlik Komisyonu Başkanı Oğuzhan Kurt ise, genç meslektaşların sorunlarına bilen ve çözüm için çalışan bir yönetim anlayışı içinde olduklarını kaydederek, teknik, sosyal ve topluma duyarlı etkinlikler gerçekleştirmek için çalıştıklarını ifade etti. İMO`nun büyük bir aile olduğunu belirten Kurt, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının saygıyla anarak O`nun izinden gitmeye devam edeceklerini vurguladı.

Konuşmaların ardından Geleneksel 19 Mayıs Gecesi pastası kesilirken genç inşaat mühendisleri, canlı müzik performansı, süpriz hediye çekilişi ile de eğlendi.
Okunma Sayısı: 144

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.