TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ULUDAĞ’IN GİZLİ KALMIŞ GÜZELLİKLERİNİ KEŞFETTİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

02 TEMMUZ 2020, PERŞEMBE   

4

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ULUDAĞ’IN GİZLİ KALMIŞ GÜZELLİKLERİNİ KEŞFETTİ

    Yayına Giriş Tarihi: 21.07.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 08.08.2019 11:52:24  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 08.08.2019 11:50:31

İnşaat Mühendisleri Odası(İMO) Bursa Şubesi, Uludağ`ın eşsiz güzelliklerini üyeleri ile birlikte keşfetmek için Ketenli Yaylası`ndan Aras Şelalesi`ne doğa yürüyüşü düzenledi.

İnşaat Mühendisleri Odası(İMO) Bursa Şubesi, Uludağ`ın eşsiz güzelliklerini üyeleri ile birlikte keşfetmek için Ketenli Yaylası`ndan Aras Şelalesi`ne doğa yürüyüşü düzenledi.

İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, Bursa`nın tarih ve doğa harikalarını tanıtmak için düzenlediği etkinliklerini sürdürüyor. İnşaat mühendisleri, Ketenli Yaylası`ndan Aras Şelalesi`ne kadar gerçekleştirilen doğa yürüyüşünde iş ortamından uzaklaşarak meslektaşları ile kaynaşma fırsatı buldu. Uludağ`ın görkemli çam ormanları arasında yürüyen mühendisler, doğanın ve doğal yaşamın gelecek nesillere taşınmasının önemine vurgu yaptılar.

Yürüyüşe liderlik eden İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, gezi sayesinde, Bursa`nın akciğeri olan, endemik bitki örtüsü ile görenleri büyüleyen Uludağ`ın bilinmeyen güzelliklerini keşfettiklerini belirterek, "Bu eşsiz doğayı birlikte keşfetmek, meslektaşlarımızla mesleki ve teknik sorunlarımızın dışında da paylaşımda bulunmak bizim için önemli. Bu doğal güzelliklerin varlığını görmek, değerlerini bilmek bizlere neden korumamız gerektiğini öğretiyor. Değerini bilmediğimizde neleri kaybedeceğimizi görmeliyiz. Uludağ`ın korunarak gelecek nesillere aktarılması için bu tür etkinliklerimizi sürdüreceğiz" dedi.  

 


Okunma Sayısı: 77

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.