TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ 17. DÖNEM YÖNETİM KURULU BELEDİYE BAŞKANI AKTAŞ’I ZİYARET ETTİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

25 EYLÜL 2020, CUMA   

17

17. DÖNEM YÖNETİM KURULU BELEDİYE BAŞKANI AKTAŞ’I ZİYARET ETTİ

    Yayına Giriş Tarihi: 12.03.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 13.03.2020 17:20:09  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 13.03.2020 17:19:42

İMO Bursa Şubesi 17. Dönem Yönetim Kurulu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş`a nezaket ziyaret gerçekleştirdi.

İMO Bursa Şubesi 17. Dönem Yönetim Kurulu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş`a nezaket ziyaret gerçekleştirdi. 

İMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak ile birlikte, Şube Sekreter Üyesi Elif Kibar Topcu, Yönetim Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Babür Deliktaş, Korhan Başaralı, Yükseler Göktaş, Ahsen Kurnuç Ceylan, Erdem Yardımcı, Cengiz Duman, Atakan Bekar, Tuğba Arı Alpağut, Ozan Olgun`un hazır bulunduğu ziyarette, belediyelerle ortaklaşa yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Başkan Albayrak, Şube Yönetim Kurulu olarak kentin sorunlarına her zaman duyarlı olduklarını, mesleki bilgi ve birikimler çerçevesinde önerilerini sunduklarını belirterek, kent sorunlarına dair fikirlerini beyan etmeyi sürdüreceklerini vurguladı.

Büyükşehir Belediyesi`nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getiren Albayrak,  inşaat mühendislerinin görev ve hizmet aldığı Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa çalışmaları arttırmak istediklerini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da, işbirliğinin her zaman süreceğini kaydederek, akademik odaların fikir ve önerilerini önemsediklerini ifade etti. Şehrin birçok artısı ve eksisi bulunduğunu aktaran Aktaş, "Bizim hata yapma lüksümüz yok" dedi. 

 


Okunma Sayısı: 39

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.