İMO BURSA ŞUBESİ BİZ BİR AİLEYİZ SLOGANIYLA BULUŞTU

Eklenme Tarihi: 03/10/2022

 TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi üyeleri, Yönetim Kurulu'nun 'Biz Bir Aileyiz' temasıyla gerçekleştirdiği kahvaltıda buluştu.

BuzzPart’ta gerçekleşen kahvaltıya Ak Parti Bursa Milletvekili inşaat mühendisi Atilla Ödünç, Bursa Büyükşehir Belediyesi Geçmiş Dönem Başkanı Erdem Saker, Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Akış Serintürk, İMO Bursa Şubesi Geçmiş Dönem Başkanları Enver Kır,  Necmettin Turan, Necati Şahin, Basri Akyıldız, Yönetim Kurulu üyeleri, İMO Bursa Şubesi Yalova Temsilcisi Kasım Polat, İMO Bursa Şubesi Gemlik Temsilcisi İsa Serintürk ve Şube üyelerinin katıldı.

Üyelerle dayanışma ve birlikteliği pekiştirmek için düzenlenen etkinlikte konuşan İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ülkü Küçükkayalar, etkinliğe katılan herkesi selamlayarak, ''Birlik ve beraberliğimizi güçlendirdiğimiz, mesleki dostluklarımız güçlendirdiğimiz, birbirimize dokunup göz göze geldiğimiz, en içten sevgilerimizi, iyi duygularımızı iletebildiğimiz, biz bir aileyiz teması altında bu ortamı bizlerle paylaştığınız meslektaşlarımız arasında dayanışmaya katkı koyduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu olarak üyelerimizin etkinliğini arttırmak, üyelerimiz arası dayanışmayı güçlendirmek çabasıyla çeşitli etkinlikler yaptık yapmaya devam ediyoruz. Bize bu güzel günü yaşamamızda katkı sunan değerli meslektaşımız Osman Yıldız'a ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Birlik içindeki toplantılarımızın devamını diliyoruz'' dedi.

  • MAK_4249.jpg
  • MAK_4260.jpg
  • MAK_4270.jpg
 

 TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası