GENÇ MESLEKTAŞLARIMIZA KİMLİKLERİNİ TESLİM ETTİK

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi?ne kayıt olan genç inşaat mühendislerine kimlikleri teslim edildi.

Eklenme Tarihi: 24/06/2021

İMO Bursa Şube Yönetim Kurul Başkanı Mehmet Albayrak, Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Olgun, Şube Sekreteri Ayşegül Özbek, Şube Gençlik Komisyonu Başkan Yardımcısı Zehra Topçu, Komisyon Üyesi Rabia Kılıç, yeni kayıt olan meslektaşlarına kimliklerini Şube Konferans Salonunda yapılan törenle verdi.

Şube Başkanı Mehmet Albayrak, genç meslektaşlarına önerilerde bulunarak, "Mesleğinizde fark yaratmanız önemli. İnşaat mühendisliğinin 20`ye yakın branşı var. Bu branşlardan birisini seçerek uzmanlaşmanız en iyiler arasında olmanız mesleki açıdan fark yaratmanızı sağlayacak. Meslek etiğini asla bırakmadan yolunuzda ilerlemelisiniz. Rekabetiniz fiyatta değil kalitede olmalı. Birlik olarak mesleğimizi ve meslek Odamızı birlikte büyütmeliyiz" dedi.

Yaklaşık 6 bin üyesiyle İMO Bursa Şubesi`nin büyük bir aile olduğunu belirten Albayrak, "Meslek Odamız hayat boyu üniversite niteliğindedir. Etkinliklerimiz, eğitimlerimiz, seminerlerimizle bu süreci devam ettiriyoruz. Odalar siyaset üstü kurumlardır ve Meslek Odamıza siyasetçi girer fakat siyaset giremez" diye konuştu.

Konuşmaların ardından genç inşaat mühendisleri kimliklerini teslim aldı.

 TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası