Bursa Şube /    Temsilcilikler /    

Temsilcilikler

BİLECİK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

AHMET KELEŞ 

Temsilci Yardımcısı:

DENİZ SERİN

Temsilci Yardımcısı:

YASİN BAYRAM

Temsilci Yardımcısı:

BİLEN GÖKTEN

Temsilci Yardımcısı:

ŞEYMA ÖNAL

CUMHURİYET CAD.KAYI PLAZA İŞM. B BLOK K.10/54 BİLECİK
TELEFON:0228 213 04 14
E-MAİL: 
bilecik@imo.org.tr

 

BOZÜYÜK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

HARUN KARAGÖZ

Temsilci Yardımcısı:

FIRAT CAN KAPLAN

Temsilci Yardımcısı:

ÖZGÜR ÖZ

Temsilci Yardımcısı:

AYBÜKE LEVENT

Temsilci Yardımcısı:

SAVAŞ TUĞRUL

YENİ MAH. CAMİ CAD. NO:71/B   BOZÜYÜK / BİLECİK
TELEFON: 0228 315 72 82   

GEMLİK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

İSA SERİNTÜRK

Temsilci Yardımcısı:

NUSRET MUTMAN

Temsilci Yardımcısı:

MURAT ASLAN

Temsilci Yardımcısı:

YAKUP BEKTAŞ

Temsilci Yardımcısı:

BURCU UYGUN

EŞREF DİNÇER MAH. KUVAYI MİLLİYE BLV. NO : 117 İÇ KAPI NO : 1 GEMLİK - BURSA
TELEFON: +90 224 4529400   FAKS: +90 224 4529500

 

İNEGÖL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÖZTÜRK MURAT ŞENTÜRK

Temsilci Yardımcısı:

SABRİ ÜRPERMEZ

Temsilci Yardımcısı:

ÖMER FARUK TOMAK

Temsilci Yardımcısı:

ÖZLEM SOYUŞEN

Temsilci Yardımcısı:

NESRİN ERGÜL

BURHANİYE MAH. OSMANİYE CAMİ SK. NO : 10 KAT: 2/3 İNEGÖL - BURSA
TELEFON: +90 224 7171700   FAKS: +90 224 7171700

 

KÜTAHYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

KADİR FIRAT ZEYBEK

Temsilci Yardımcısı:

EMİRHAN AYDIN

Temsilci Yardımcısı:

HAVVA KAMACI

Temsilci Yardımcısı:

SELÇUK YENİDOĞAN

Temsilci Yardımcısı:

EMRE GÖLMEZ

ALİPAŞA MAHALLESİ SEBİLERENLER CADDESİ UYGUN SOKAK GÖZDE APT.K:1 D:3 - KÜTAHYA
TELEFON: +90 274 2247797   FAKS: +90 274 2247797

 

M.KEMALPAŞA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ABDULLAH TURHAN

Temsilci Yardımcısı:

ALİ YAVUZEL

Temsilci Yardımcısı:

HÜSEYİN AYDOĞAN

Temsilci Yardımcısı:

ERAY ADA

Temsilci Yardımcısı:

BURAK ACAR

BAOB YERLEŞKESİ ODUNLUK MAHALLESİ AKADEMİ CADDESİ NO : 8/A1 BLOK NİLÜFER - BURSA
TELEFON: +90 224 4529400   FAKS: +90 224 4529500

 

SİMAV TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ALİ KEMAL ÖZBAY

Temsilci Yardımcısı:

MEHMET TEPE

Temsilci Yardımcısı:

FUNDA SEÇKİN

Temsilci Yardımcısı:

BÜLENT ÖNER

Temsilci Yardımcısı:

İBRAHİM AKTAN

4 EYLÜL MAH. TERZİLER SOK. NO:1 K:1 - KÜTAHYA
TELEFON: +90 274 5137909

 

TAVŞANLI TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

SAMET GÜNGÖR

Temsilci Yardımcısı:

HATİCE YAŞAR

Temsilci Yardımcısı:

ÜMRAN ÇERİ

Temsilci Yardımcısı:

HAKKI DÖNMEZ

Temsilci Yardımcısı:

BURAK ALTAŞ

YENİ MAH. HÜSNÜ YEĞİNER CAD. NO : 37/A TAVŞANLI-KÜTAHYA

 

YALOVA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

KASIM POLAT

Temsilci Yardımcısı:

BÜNYAMİ TUTUĞ

Temsilci Yardımcısı:

VERDANUR KOŞAR

Temsilci Yardımcısı:

ERSİN ÇAPADAĞ

Temsilci Yardımcısı:

CELAL KORKULU

FATİH CADDESİ ASMAZ PLAZA NO:35 KAT:4 NO: 35/16 MERKEZ - YALOVA
TELEFON: +90 226 8127831   FAKS: +90 226 8127831

TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası