Bursa Şube /    Temsilcilikler /    

Temsilcilikler

BİLECİK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

SERCAN GÜR

Temsilci Yardımcısı:

AYTAÇ YILMAZ

Temsilci Yardımcısı:

ÖMÜR PEKER

Temsilci Yardımcısı:

HÜSEYİN DEMİRAL

Temsilci Yardımcısı:

MUSTAFA ERGİN GÜNDÜZ

CUMHURİYET CAD.KAYI PLAZA İŞM. M BLOK K.10/54 BİLECİK
TELEFON:0228 213 04 14
E-MAİL: 
bilecik@imo.org.tr

 

BOZÜYÜK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

HARUN KARAGÖZ

Temsilci Yardımcısı:

FIRAT CAN KAPLAN

Temsilci Yardımcısı:

ÖZGÜR ÖZ

Temsilci Yardımcısı:

AYBÜKE LEVENT

Temsilci Yardımcısı:

SAVAŞ TUĞRUL

YENİ MAH. CAMİ CAD. NO:71/B   BOZÜYÜK / BİLECİK
TELEFON: 0228 315 72 82   

GEMLİK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

İSA SERİNTÜRK

Temsilci Yardımcısı:

NUSRET MUTMAN

Temsilci Yardımcısı:

MURAT ASLAN

Temsilci Yardımcısı:

YAKUP BEKTAŞ

Temsilci Yardımcısı:

BURCU UYGUN

EŞREF DİNÇER MAH. KUVAYI MİLLİYE BLV. NO : 117 İÇ KAPI NO : 1 GEMLİK - BURSA
TELEFON: +90 224 4529400   FAKS: +90 224 4529500

 

İNEGÖL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

SEMİH ULUSOY

Temsilci Yardımcısı:

ERKAN SAYILIR

Temsilci Yardımcısı:

ÖZLEM SOYUŞEN

Temsilci Yardımcısı:

SAMUT ÇIBUKÇU

Temsilci Yardımcısı:

MURAT VOLKAN ŞİMŞEK

CUMA MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI NO : 47/40 İNEGÖL - BURSA
TEL : 0539 968 43 98

 

KÜTAHYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

EMİRHAN AYDIN

Temsilci Yardımcısı:

ALPARSLAN BENZER

Temsilci Yardımcısı:

İBRAHİM GÜLHAN

Temsilci Yardımcısı:

SELÇUK YENİDOĞAN

Temsilci Yardımcısı:

MEHMET EMİN VANÇİN

ALİPAŞA MAHALLESİ SEBİLERENLER CADDESİ UYGUN SOKAK GÖZDE APT.K:1 D:3 - KÜTAHYA
TELEFON: +90 274 2247797   FAKS: +90 274 2247797
E-POSTA : imokutahya@hotmail.com

 

M.KEMALPAŞA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ABDULLAH TURHAN

Temsilci Yardımcısı:

ALİ YAVUZEL

Temsilci Yardımcısı:

HÜSEYİN AYDOĞAN

Temsilci Yardımcısı:

ERAY ADA

Temsilci Yardımcısı:

BURAK ACAR

BAOB YERLEŞKESİ ODUNLUK MAHALLESİ AKADEMİ CADDESİ NO : 8/A1 BLOK NİLÜFER - BURSA
TELEFON: +90 224 4529400   FAKS: +90 224 4529500

 

SİMAV TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ALİ KEMAL ÖZBAY

Temsilci Yardımcısı:

MEHMET TEPE

Temsilci Yardımcısı:

İBRAHİM AKTAN

Temsilci Yardımcısı:

BÜLENT ÖNER

Temsilci Yardımcısı:

FUNDA SEÇKİN

4 EYLÜL MAH. TERZİLER SOK. NO:1 K:1 - KÜTAHYA
TELEFON:0532 723 07 67
E-POSTA : aliozbay_10@hotmail.com

 

TAVŞANLI TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

SAMET GÜNGÖR

Temsilci Yardımcısı:

HATİCE YAŞAR

Temsilci Yardımcısı:

ÜMRAN ÇERİ

Temsilci Yardımcısı:

HAKKI DÖNMEZ

Temsilci Yardımcısı:

BURAK ALTAŞ

YENİ MAH. HÜSNÜ YEĞİNER CAD. NO : 37/A TAVŞANLI-KÜTAHYA

 

YALOVA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

HÜSEYİN UYGUN

Temsilci Yardımcısı:

HASAN SESLİ

Temsilci Yardımcısı:

MUSTAFA YALÇIN

Temsilci Yardımcısı:

AHMET URHAN

Temsilci Yardımcısı:

MUHAMMET FUAT BALCI

FATİH CADDESİ ASMAZ PLAZA NO:35 KAT:4 NO: 16 MERKEZ - YALOVA
TELEFON: +90 226 8127831   FAKS: +90 226 8127831 - E-POSTA: imoyalova@gmail.com

TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası