İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

30 KASIM 2021, SALI   

20

GENÇ ÜYELER İMO BURSA ŞUBE YÖNETİM KURULU İLE BULUŞTU

    Yayına Giriş Tarihi: 29.09.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 07.10.2020 16:38:59  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 07.10.2020 16:33:22

İMO Bursa Şubesine, yeni kayıt olan genç inşaat mühendisleri Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Komisyonu Üyeleri ile buluştu.

İMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, İMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Elif Kibar Topcu, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Cevat Şahin, Yönetim Kurulu üyeleri Atakan Bekar, Yükseler Göktaş, Canan Polat, Tuğba Arı ve Gençlik Komisyonu Başkanı Oğuzhan Kurt, Odaya yeni kayıt olan inşaat mühendisleri ile bir araya geldi.

İMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, inşaat mühendisliğinin direkt insan hayatını ilgilendiren bir meslek olduğunu belirterek, bu nedenle meslek etiği ve onurunun korunması gerektiğini vurguladı. ‘Meslek maziniz temiz olsun` diyen Albayrak, "Bizler mesleğimize saygı duyduğumuz sürece başkaları da mesleğimize saygı duyacaktır. Mesleğimize sırtımızı dönmemeliyiz. Yapmadığımız hiçbir işin altına imza atmamalıyız" dedi.

Albayrak, ülke ekonomisinin kırılgan bir süreçten geçtiğini ve bundan en çok etkilenen sektörlerden birisinin inşaat olduğunu ifade ederek, mesleğimize ve meslektaşlarımıza sahip çıkarak bu zor günlerin de atlatılacağına dikkat çekti.

Konuşmaların ardından yönetim kurulu üyeleri genç meslektaşlarına kimliklerini teslim etti. 

 


Okunma Sayısı: 83

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.