ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

30 KASIM 2021, SALI   

27

genç-İMO ÇEVRİMİÇİ STAJ PROGRAMLARI BAŞLADI

    Yayına Giriş Tarihi: 06.07.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 06.07.2021 13:49:58  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 06.07.2021 11:17:10

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası tarafından merkezi olarak planlanan ve İstanbul Şube yürütücülüğünde gerçekleştirilen staj programı ile Ankara Şubesi tarafından hazırlanan çevrimiçi staj programları başladı.

genç-İMO Çevrimiçi Staj Programları Başladı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası tarafından merkezi olarak planlanan ve İstanbul Şube yürütücülüğünde gerçekleştirilen staj programı ile Ankara Şubesi tarafından hazırlanan çevrimiçi staj programları başladı. Staj programlarına yaklaşık 300 öğrenci kayıt yaptırdı.

İstanbul, İzmir, Adana, Eskişehir, Antalya, Gaziantep, Mersin Şube genç-İMO üyelerinin katıldığı, 5 Temmuz 2021 tarihinde başlayacak olan merkezi çevrimiçi staj programı öncesinde stajyer öğrenci üyelerimizle 3 Temmuz 2021 tarihinde çevrimiçi oryantasyon toplantısı düzenlendi.

Toplantıda staj programı, uygulama esasları ve kurallar anlatıldı. Staj için hazırlanan yazılımların ve forum sisteminin nasıl kullanılacağı anlatıldıktan sonra stajyerlerin soruları yanıtlandı. Toplantıya İstanbul Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Evren Korkmazer, Şube Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Fusun Sümer, Şube Yönetim Kurulu Üyesi Elif Ersoy ve Şube Sekreter Yardımcısı Alper Uluşan katıldı.

Çevrimiçi staj programı 5 Temmuz 2021 Pazartesi günü İnş. Müh. (İş Güvenliği Uzmanı) Beste Ardıç Arslan eğitmenliğinde iş güvenliği oryantasyon eğitimi ile başladı.

İMO Ankara Şubesi tarafından hazırlanan "Çevrimiçi Staj Programı" da 5 Temmuz 2021 tarihinde başladı. Staj programına Şube hinterlandında bulunan 8 üniversiteden genç-İMO üyeleri kayıt yaptırdı.

Program İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi Can Dirlik`in "Staj Bilgilendirmesi ve Tanışma" sunumuyla başladı. İlk oturumun ardından İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Ezgi Çimen tarafından "Meslek Odası ve genç-İMO" sunumu yapıldı. Programın ilk günü İnş. Müh. Mustafa Atmaca`nın yaptığı "Mühendislikte Etik" sunumuyla sona erdi.


Okunma Sayısı: 728

Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.